29 квітня 2020р. за планом роботи студентського наукового гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» був проведений круглий стіл «Інформаційна безпека: стан, виклики сьогодення». Особливості проведення освітнього процесу в умовах карантину спонукали учасників круглого столу зустрітися і обговорити нагальні питання інформаційної безпеки у форматі відеоконференції (модератор заходу – доцент кафедри, кандидат економічних наук Виганяйло Світлана Миколаївна).
Учасники заходу:

• члени наукового студентського гуртка – курсанти і студенти 1-го курсу та студенти 3-го курсу;
  • запрошені студенти, які працювали над науковими працями, теми яких дотичні до даної теми, учасники студентських конференцій;
  • науково-педагогічний склад кафедри соціально-економічних дисциплін.

Доповідачі виступили з такими темами:

Смолевський Олексій − курсант 1 курсу групи СФ-101, тема доповіді: «Рівні забезпечення інформаційної безпеки».

Шешеня Максим − курсант 1 курсу групи СФ-103, тема доповіді: «Основні правила безпеки в Інтернет».

Виноградський Дмитро − курсант 1 курсу групи СФ-103. тема доповіді: «Комп'ютерний вірус і антивірусні програми».

У доповідях розглядались важливі питання інформаційної безпеки − стан захищеності життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави.

Для проведення відео конференції була використана сучасна програма Zoom. Учасники круглого столу зацікавлено прослухали доповіді на актуальну тематику, задавали питання та дякували доповідачам за цікавий матеріал і підготовлені презентації.