Карантин не є приводом для бездіяльності та не звільняє від зобов’язань – наприклад, сумлінно вчитися, виконувати домашні завдання, опановувати новий матеріал, навіть, якщо робиш це дистанційно. Слід пам’ятати, що попереду – екзаменаційна сесія або вступні випробування. Викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ розробили комплекс вправ для курсантів та майбутніх вступників, які допоможуть успішно скласти іспити та подолати вступну кампанію. Ці вправи можна виконувати всім, хто, залишаючись вдома, бажає підтримувати себе у хорошій фізичній формі. Як стверджує крилатий латинський вираз, у здоровому тілі – здоровий дух! Приєднуйтесь, і нехай активні заняття додадуть усім оптимізму та гарного настрою!

Комплекс фізичних вправ № 1.