У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання вченої ради.

На початку засідання директор Сумської філії ХНУВС доктор юридичних наук, професор Сергій Станіславович Лукаш урочисто вручив грамоти та подяки працівникам Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ з нагоди 25-річчя освітнього закладу. Щиро привітав їх із відзнаками та побажав подальших успіхів та наснаги у професійній діяльності!

Серед питань, які розглядалися під час засідання - результати фінансової діяльності у 2019 році, підвищення практичної спрямованості наукових конференцій, що проводяться у Сумській філії, шляхи покращання якості наукових досліджень, звіти здобувачів наукового ступеня кандидата та доктора наук щодо стану виконання плану роботи над дисертаційними дослідженнями.

Крім того, на засіданні голова вченої ради детально проаналізував сучасну систему профорієнтаційної роботи та організацію профорієнтаційної роботи у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ, виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ та рішень вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.