21 лютого - Міжнародний день материнської мови. Материнська мова увібрала в себе спів птахів, шум річок і морів, запах стиглого колосу. Рідне слово немов квітучий сад, що вабить око своєю неперевершеною красою.

Ще з 2000 року щорічно 21 лютого весь світ святкує День рідної мови. Як би банально це не звучало, але мова - це справді душа народу, його інтелектуальний портрет, те єдине і невідворотне, що об’єднує всіх людей, те, чим пишеться історія народу. Тому всі народи світу цього дня будуть особливо монолітні, демонструватимуть красу саме своєї мови, розповідатимуть про те, що саме їхня мова - найдавніша, найсильніша і наймилозвучніша.

Ми - сучасні українці, діти стількох революцій, люди, які за останнє десятиріччя пережили так багато, що історикам писати й писати, не повинні дозволити відсунути рідну мову на задвірки. Вона має жити з нами, із сильною красивою нацією, за якою - майбутнє.

Українська - це мова, якою не прикривали армію і флот, це мова , за яку розстрілювали.

Виставка , яка оформлена в читальній залі, присвячена Міжнародному дню рідної мови.

«Не бійтесь говорити українською! Думайте про майбутнє"