У рамках відзначення 25-річчя Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, під керівництвом старшого викладача кафедри юридичних дисциплін Колесник Марини Олександрівни та викладача кафедри Цвітани Сергіївни Баранової було проведено бінарне заняття для студентів 3-го курсу денної форми навчання з дисципліни кримінальне право на тему: ««Злочини проти громадської безпеки» за участі випускниці Сумської філії ХНУВС 2011 року, інспектора роти № 4 Управління патрульної поліції в місті Суми лейтенанта поліції Ярмоленко Юлії Юріївни.

Студенти із великим зацікавленням прослухали розповідь про функції патрульної поліції, статистику адміністративних порушень та злочинів проти громадської безпеки, найбільш цікаві ситуації, які виникали під час виконання службових обов’язків. Було поставлено багато запитань та отримано обґрунтовані висококваліфіковані відповіді.