Під керівництвом викладача кафедри гуманітарних дисциплін Наталії Терещук та лікаря НТВ Екстреної медичної допомоги Антона Курила для курсантів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено бінарне заняття з дисципліни «Домедична підготовка» на тему «Серцево-легенева реанімація».

Інструктор навчально-тренувального відділу показав майбутнім поліцейським як оцінювати місце події, правильний підхід до постраждалого, як проводити непрямий масаж серця в поєднанні з штучною вентиляцією легень, серцево-легеневу реанімацію з використанням зовнішнього автоматичного дефібрилятора. Курсанти вміло відпрацювали практичні навички на манекені.

Також лікар відповів на чисельні запитання курсантів та надав корисні практичні поради майбутнім поліцейським .