12 лютого 2020 року у Сумській філії Харківського національного університету вперше проведено конкурс таланту та мужності «Містер Сумської філії», присвячений 25-й річниці з дня створення філії.

Конкурс був організований Студентським парламентом Сумської філії за підтримки виховного відділу, студентсько-курсантського самоврядування, студентського клубу, ТОВ «Планети Кіно», інтернет магазину Compservice.

У конкурсі взяли участь чотири талановиті та харизматичні хлопці першого курсу, а саме: студенти Петренко Річард, Гнатенко Дмитро, Остапенко Богдан та курсант Даньков Валентин. Хлопці змагалися за титул «Містера Сумської філії» у трьох конкурсах: «Відеовізитка», «Інтелектуальний» та «Мій талант».

Виступ конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили: заступники директора Сумської філії Катерина Науменко та Світлана Ващенко, завідувач відділенням кадрового забезпечення Ірина Пуріга, провідні фахівці Ганна Мітітєл та Цвітана Баранова, а також Аріна Столбцова – представниця від спонсорів.

Конкурсну програму поєднували цікаві та яскраві концертні номери у виконанні творчої молоді студентського клубу - Валентини Сіліверст, Марини Гайдар, Єлизавети Кулібаби, Анни Березової, Анастасії Лебідь, Вікторії Карпенко.

Ведучими конкурсу були доцент кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна та голова студентського парламенту Ярослав Рокіта.

За підсумками оцінок журі кожен із хлопців був удостоєний номінації:

«Містер оригінальність» - Дмитро Гнатенко;

«Містер талант» - Петренко Річард;

«Містер галантність» - Богдан Остапенко;

«Містер мужність» - Валентин Даньков.

Володарем найголовнішого титулу «Містер Сумської філії» та номінації «Містер глядацьких симпатій» став курсант Валентин Даньков. Номінацію «Віце Містер» отримав Богдан Остапенко.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу з достойним виступом. Бажаємо подальших творчих перемог та успіхів!