Відбулася «Х Всеукраїнська зимова правнича школа 2020», співорганізатором якої стала доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна.

Протягом шести днів студенти-правники, молоді юристи, адвокати, молоді науковці та громадські діячі пройшли десятки професійних тренінгів, мали змогу зустрітися з відомими адвокатами, юристами та професійними тренерами.

Зокрема учасники взяли участь у таких тренінгах: «Ефективна комунікація, або чому важливо грати в команді» (речниця Ради суддів України Какауліна Ольга), «Управління часом: як все встигнути»; «Говори правильно: ораторські прийоми», «PR в житті/в телефоні. Маніпуляції в медіа» (медіа тренер, теле- та радіо експерт Федоренко Ярослав); «Практика кримінального процесу: стандарти та реалії», «Проблемні питання при здійсненні судового контролю у розгляді кримінальних проваджень : практичний аспект» (адвокат, керівник ЮК «Криворучко» Криворучко Лариса); «Читаємо договори, як профі: швидкість, якість, підводні камені, лайфхаки» (адвокат, засновник і керуючий партнер АБ "Equal Justice" Сметанін Дмитро); «Право на безоплатне отримання земельної ділянки: пошагова інструкція», «Діджиталізація публічних виступів» (доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент Дуравкіна Наталія); «Як продати юридичні послуги та знаходити клієнтів?», «Тактика та стратегія захисту клієнта підчас допиту» (адвокат, управляючий партнер АО «Овчаров та партнери» Овчаров Денис); «Практичні рекомендації при зверненні до суду: що потрібно врахувати?» (адвокат, управляючий партнер АО «Євстігнєєв, Сидоренко та партнери» Сидоренко Вадим); «Корпоративний юрист майбутнього», «Захист компанії до підчас і після рейдерства» (адвокат, управляючий партнер ЮК «Legal House» Редька Руслан).