У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання вченої ради. Серед питань, які розглядалися під час засідання, – про міжнародну діяльність Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ; про практичну спрямованість освітнього процесу та розробку нових підходів до її реалізації; про національно-патріотичне виховання у Сумській філії ХНУВС та виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ та рішень вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Крім того, на засіданні вченої ради філії було детально проаналізовано організацію та здійснення заходів профорієнтаційної роботи у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ.