21 травня - День вишиванки

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка - своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу; сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.


16 травня – День Європи в Україні

День Європи жителі України відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Зміст основної ідеї говорить про те, щоб кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, відчув себе вільним у "Європейському домі".


«Від родини йде життя людини»

15 травня весь світ відзначає День сім’ї. Родина – це справжній дарунок долі, який треба цінувати понад усе. Це мати й батько, які підтримають тебе в будь-яку хвилину, це дружина або чоловік, без яких не уявляєш свого життя, це донечка або синочок, обіймаючи яких, розумієш, що для щастя більше нічого не потрібно. Родина – це коли любиш ти й люблять тебе. Не за щось, а просто тому, що ти є.


9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

«Перемога. Пам’ять. Вдячність»

З цвітінням садів, буянням квітів і дерев, золотом і сріблом бойових нагород до нас приходить Перемога. Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.


Пам’ять про зранений край

26 квітня – День Чорнобильської трагедії (1986)

Малиновий дзвін, малинове лихо,

Як тихо ступає життя у полин

І лине горіти туманам на втіху,

Малинове лихо, малиновий дзвін,

Чорнобильський дзвін…

                                     А. Багряна


«Обіймемо Землю красою й любов’ю»

22 квітня – Всесвітній день Землі

Надіємось, що завтра якось буде.

Не тліє пластик… Нам до того що…

Не будь байдужим! Ще не пізно, люди!

Робімо щось! Бо зійде на ніщо!

                                    Наталя Карпенко


Пасхальний промінь надії

19 квітня – Світле Христове Воскресіння

Христос Воскрес – квітує Україна,

Наш край в веснянім маєві чудес,

Звучить медово мова солов’їна.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


Інформаційні видання бібліотеки за І квартал 2020 року

Продовжуємо інформувати користувачів про інформаційні видання бібліотеки за І квартал 2020 року.


«І МЕНЕ В СІМ’Ї ВЕЛИКІЙ, В СІМ’Ї ВОЛЬНІЙ , НОВІЙ, НЕ ЗАБУДЬТЕ…»

Тарас Шевченко!… Це ім’я дорогоцінною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури. Постать Тараса Шевченка давно стала символічною для України. Талант його багатогранний, вірші знайомі кожному українцю ще змалечку. Творчість Шевченка оригінальна - за його віршами та художніми полотнами можно вивчати історію України.


Бібліотеці Сумської філії ХНУВС – 25

З нагоди відзначення ювілею бібліотека презентує відеоролик про цікаві моменти в роботі з викладачами, студентами, гостями, відображені в календарі «Нам - 25». Важливі миті бібліотечного життя зафіксовані на світлинах зберігають пам'ять про історію розвитку одного з головних підрозділів філії та надихають на нові творчі звершення, креативні ідеї, вдосконалення професійного, культурного рівня та підвищення самоосвіти.