Бібліотеці Сумської філії ХНУВС – 25

З нагоди відзначення ювілею бібліотека презентує відеоролик про цікаві моменти в роботі з викладачами, студентами, гостями, відображені в календарі «Нам - 25». Важливі миті бібліотечного життя зафіксовані на світлинах зберігають пам'ять про історію розвитку одного з головних підрозділів філії та надихають на нові творчі звершення, креативні ідеї, вдосконалення професійного, культурного рівня та підвищення самоосвіти.


«І той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою»

21 лютого - Міжнародний день материнської мови. Материнська мова увібрала в себе спів птахів, шум річок і морів, запах стиглого колосу. Рідне слово немов квітучий сад, що вабить око своєю неперевершеною красою.


«ДАРУЙМО КНИГИ І ЛЮБОВ»

Наближається День Святого Валентина. До відзначення найромантичнішого свята року долучились і працівники бібліотеки філії. Напередодні свята бібліотекарі оформили книжкову виставку - інсталяцію «ДАРУЙМО КНИГИ І ЛЮБОВ»


«Крути… Мужність і біль України»

29 січня
День пам’яті героїв Крут

Ви стали прикладом усім,
Про Вас нікому не забути!
В понурій темряві віків
Світити будуть завжди Крути!

Леся Храплива «Крутянцям» (1962)


«СОБОРНІСТЬ У НАШИХ СЕРЦЯХ: ВІД МИНУЛОГО ДО СЬОГОДЕННЯ»

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить,
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить!
Ліна Костенко

З метою формування національної свідомості студентів і виховання в них почуття патріотизму та з нагоди 101-річниці Соборності у бібліотеці філії експонується історична виставка «СОБОРНІСТЬ У НАШИХ СЕРЦЯХ: ВІД МИНУЛОГО ДО СЬОГОДЕННЯ».


Флешмоб «Зроби фото з хусткою»

В Україні стартував новий яскравий флешмоб «Зроби фото з хусткою», приурочений до Всесвітнього Дня української хустки, що відзначатиметься 7 грудня.


«Молодь проти корупції»

З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією, який відзначається 9 грудня бібліотека філії пропонує Вашій увазі книжкову виставку - інформацію «Молодь проти корупції».


«Права людини і свобода слова в сучасній Україні»

До Всеукраїнського тижня права та До Міжнародного дня прав людини у бібліотеці оформлено книжкову виставку «Права людини і свобода слова в сучасній Україні»


«Голод в Україні: мовою документів, очима істориків та письменників»

Щороку в четверту суботу листопада в Україні відзначається день пам'яті жертв Голодомору. Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам…, замислитися над цією трагедією, над ґеноцидом українського народу.


У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА

До Дня гідності та свободи, до 6 річниці Майдану бібліотека філії пропонує книжкову виставку «У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА Україна», на якій представлені книги та вірші про незламний дух героїв Майдану, про їхню відчайдушність та любов до своєї країни.