Мітітєл Ганна Іванівна
керівник Університету культури, провідний фахівець відділення кадрового забезпечення 

Лебеденко Андрій Олексійович
завідувач студентського клубу філії 

Доленкова Оксана Анатоліївна
керівник вокального ансамблю 

Шутка Віктор Павлович
художник філії

Університет культури Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ діє з метою збереження та збагачення кращих культурних традицій філії, вдосконалення розвитку сучасних напрямів мистецтва, створення сприятливих умов для реалізації творчих здібностей, духовного розвитку та художньо-естетичного виховання студентської молоді.

У своїй діяльності Університет культури тісно співпрацює з керівництвом та структурними підрозділами філії, Сумською обласною філармонією, Сумським обласним театром для дітей та юнацтва, Сумським академічним театром драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, Сумським вищим училищем культури та мистецтв імені Д. Бортнянського, Палацом культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром».

У рамках програми Університету культури зі студентами та працівниками філії проводяться різноманітні культурно-освітні заходи, творчі зустрічі з відомими митцями Сумщини, організовуються культпоходи до театрів, кінотеатрів міста, відвідування концертів, художніх виставок тощо.

До структури Університету культури входить студентський клуб, на базі якого працюють гуртки художньої самодіяльності: вокальний ансамбль «Дивоцвіт», який є Лауреатом міського фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна», студія естрадної пісні, інтелектуальний клуб та гурток художнього читання.

Серед традиційних культурно-масових заходів Університету культури: конкурс талантів «Знайомтесь, ми перший курс!», конкурс краси «Міс першокурсниця», святкування Дня філії, Масляної, святкові концерти до державних та професійних свят тощо.

В Університеті культури працюють досвідчені фахівці своєї справи.