До уваги стейкхолдерів: здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, роботодавців, випускників!

У зв’язку з щорічним моніторингом та переглядом освітніх програм Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ ініціює перегляд освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність».

Відкрита зустріч із членами експертної групи

Увага!!! 25 січня 2024 року 15:00 – 15:40 відбудеться відкрита зустріч із членами експертної групи.

Вступникам ХНУВС 2024 року!

З 1 листопада 2023 року відкрито портал osvita.np.gov.ua для подачі Анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Волонтерська діяльність здобувачів Сумської філії

Курсант 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Малофєєв Кирило активний учасник волонтерської діяльності. Цього разу він допомагав волонтерці нарізати тканину з якої плетуть маскувальні сітки для наших бійців у волонтерському центрі «Моторний вулик». Плетіння маскувальних сіток - один із способів для підтримки Збройних сил України, які допомагають захиститися від очей ворога.

Майстер-клас від здобувачів Сумської філії

18 квітня у рамках шефської роботи відбулася традиційна зустріч представників студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ із дітьми ВПО, які займаються у хобі-студії дизайну та технологій "Щасливий час" Центру культури та дозвілля Сумської міської ради.

Практичні поради з безпеки праці у роботі поліцейського отримали майбутні правоохоронці на бінарному занятті

З метою забезпечення практико-орієнтованої підготовки майбутніх правоохоронців в межах теми «Умови праці. Фактори трудової діяльності поліцейського» зі студентами спеціальності 262 Правоохоронна діяльність було проведено бінарне заняття з дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці» за участі інспектора взводу №1 роти ТОР УПП в Сумській області старшого лейтенанта поліції Євгенія Медзіновського. Ініціатор зустрічі завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС кандидат економічнох наук, доцент Олена Лук’янихіна.

У Сумській філії ХНУВС відбулися змагання з футболу

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися змагання з футболу серед груп курсантів другого курсу. У змаганнях взяли участь 3 команди «Чорні мамби» (СФ-201), «Моноліт» (СФ-202), «Прагматик» (СФ-203).

Опанування методики підготовки наукових досліджень із дотриманням принципів академічної доброчесності

У межах роботи Центру академічного письма Сумської філії ХНУВС, за ініціативи професора кафедри юридичних дисциплін Олексія Шуміла та професора кафедри гуманітарних дисциплін Надії Демиденко, був проведений «круглий стіл» на тему «Межі допустимих запозичень у науковій діяльності». До участі в заході долучились здобувачі 1 курсу Сумської філії спеціальності Право і Правоохоронної діяльності денної та заочної форм навчання.

Студенти Сумської філії ХНУВС підтримують своїх захисників

14 квітня студент третього курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Білокур взяв участь у молодіжному забігові «Суми ЗА біг». Щорічний забіг проводиться за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, спільно з громадською організацією «Race Project» та з метою формування навичок здорового способу життя та профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі.

Чергові перемоги спортсменів Сумської філії

14 квітня студент 3 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Кіріл Крупський у складі команди спортсменів Сумської області взяв участь у Кубку Європи із сумо, що відбувся у місті Сувалки (Польща). За результатами змагань наш спортсмен разом зі своїм братом вибороли «золото».