Флешмоб під час самоізоляції до Всесвітнього Дня здоров’я організували курсанти Сумської філії ХНУВС

Всесвітній День здоров’я відзначається щорічно 7 квітня, і спрямований на підтримку активного способу життя, щоб залишатися здоровим і запобігати хворобам.


Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ вшановує пам'ять відомої співачки Квітки Цісик

4 квітня народилася геніальна співачка українського походження Квітка Цісик. Все своє життя Квітка Цісик популяризувала українську культуру. Усіх досягнень цієї надзвичайно талановитої співачки не злічити, і незабути її голос, хто хоч раз його чув, бо він мав містичну силу, заворожував і лікував. На жаль в рідній Україні голос відомої Квітки Цісик почули переважно після її смерті. Два україномовних музичні альбоми, які Квітка випустила за власний рахунок в 1990 році були номіновані на премію Греммі в категорії «Сучасний фолк».


Як уберегтись від телефонних шахраїв?

Пам’ятайте! Це важливо!

Як уберегтись від телефонних шахраїв?

Що варто знати.


Нагадуємо правила, які збережуть ваше здоров'я

Правила, які, напевно, знають всі на пам'ять. Проте, такі прості дії збережуть ваше здоров'я, а також здоров'я ваших близьких.


Шляхетна місія волонтерства

Допомагати людям, які того потребують, – висока й шляхетна місія, що здійснюється за покликом душі та серця. Під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із коронавірусом, волонтерський рух продовжує підтримувати кожного, хто цього найбільше потребує. Курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ є активними учасниками багатьох благодійних акцій та волонтерських заходів, і сьогодні вони допомагають малозабезпеченим верствам населення – ветеранам війни та органів внутрішніх справ, людям похилого віку, хворим, самотнім.


Проведення навчальних занять за дистанційною формою навчання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» в Харківському національному університеті внутрішніх справ було внесено зміни до розкладів навчальних занять на ІІ семестр 2019/2020 навчального року.


Тримай себе в гарній фізичній формі! Комплекс фізичних вправ № 1

Карантин не є приводом для бездіяльності та не звільняє від зобов’язань – наприклад, сумлінно вчитися, виконувати домашні завдання, опановувати новий матеріал, навіть, якщо робиш це дистанційно. Слід пам’ятати, що попереду – екзаменаційна сесія або вступні випробування. Викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ розробили комплекс вправ для курсантів та майбутніх вступників, які допоможуть успішно скласти іспити та подолати вступну кампанію.


Комплекс фізичних вправ № 2

Комплекс фізичних вправ № 2


Комплекс фізичних вправ № 3

Комплекс фізичних вправ № 3


31 березня 2020 року підписано МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між Сумською філією ХНУВС та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

Предметом меморандуму є участь сторін в обговоренні обсягу освітніх програм університету та окремих освітніх компонентів; вжиття заходів щодо проходження стажування студентами університету, які залучені до роботи у юридичній клініці; розроблення навчальних програм, методично-інформаційних матеріалів та дистанційних курсів для студентів, які залучатимуться до роботи в юридичній клініці, у тому числі щодо функціонування системи БПД в Україні; створення належних умов для проходження студентами Університету виробничої та переддипломної практики в центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги для поглиблення їхніх практичних знань та навичок; організація спільних заходів (конференцій, семінарів, круглих столів тощо), спрямованих на підвищення кваліфікаційного рівня працівників системи надання безоплатної правової допомоги в Україні та науково-викладацького складу, а також студентів Університету та ін.