До уваги!

Нагадуємо курсантам, студентам, магістрам, слухачам, усім без виключення працівникам Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ про необхідність неухильного дотримання правил адаптивного карантину, дію якого Кабінет Міністрів України продовжив до 31 серпня поточного року.


Увага конкурс!

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України "Про освіту" та "Про вищу освіту" оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.


Спортсмени Сумської філії - переможці обласного конкурсу «Я до спорту масТак»

Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Мойсеєнко Ярослав та Мальцева Карина брали участь у обласному спортивно-масовому онлайн заході «Я до спорту масТАК», який проводився з метою підвищення рухової активності, зміцнення здоров’я, широкого залучення учнівської, студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом під час літніх канікул.


Змагання з легкоатлетичного кросу за програмою «Динаміада 2020»

31 липня 2020 року в місті Суми відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою «Динаміада 2020» серед КФК силових структур та правоохоронних органів Сумської області, в яких прийняла участь і команда Сумської філії ХНУВС. Змагання передбачали участь чоловіків у забігові на 1000 та 3000 м, а жінок – 1000 м.


Участь у вебінарах

Доцент кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна взяла участь у вебінарах офіційного тренера компанії Elsevier, головного бібліотекаря Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марини Назаровець.


Участь у вебінарі «Викладацька робота: простір для представлення різноманіття»

30 липня 2020 року доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Наталія Дуравкіна взяла участь у вебінарі «Викладацька робота: простір для представлення різноманіття».

Мета вебінару – розкрити роль викладачів/ок в утвердженні цінності різноманіття в університетському житті – як під час аудиторних занять, так і поза ними. Особлива увага буде приділена формуванню поваги до різноманітності у процесі підготовки майбутніх юристів/ок.


Студентка Сумської філії ХНУВС Рикун Анна стала абсолютною чемпіонкою України з класичного жиму лежачи серед жінок 2020 р.

Студентка Сумської філії ХНУВС Рикун Анна стала абсолютною чемпіонкою України з класичного жиму лежачи серед жінок 2020 р. у ваговій категорії до 57 кг, встановивши новий рекорд України.


До уваги вступників!

Реєстрація електронних кабінетів розпочинається з 01 серпня 2020 року. Подання електронних заяв та прийом документів розпочинається з 13 серпня 2020 року.

Детальнішу інформацію можна отримати за адресою:

40000 м. Суми, вул. Миру, 24. Приймальна комісія: тел. (066) 458-80-18 Баранова Цвітана Сергіївна


Увага! Вступникам на магістратуру!

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 31 жовтня проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН опублікований сьогодні, 21 липня 2020 року.

Як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.


Курсантка Сумської філії зайняла перше місце у відкритому чемпіонаті міста з пауерліфтингу

Курсантка Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Крапивна Катерина здобула перемогу на відкритому чемпіонаті міста з жиму лежачи, присвяченому пам’яті учасника АТО Олександра Ткаченка. Даний захід був організований відділом у справах молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно з ГО «Федерація пауерліфтингу м. Суми». Змагання проводилось серед спортсменів з ураженням ОРА, ветеранів, дівчат, юніорок, жінок, юнаків, юніорів та чоловіків з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів.