Розпочалася реєстрація учасників пробного ЗНО

5 січня розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 19 січня включно. Зареєструватися можна на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Мета заходу – ознайомлення учнів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (https://mon.gov.ua/ua/news/startuvala-reyestraciya-na-probne-zno-vona-trivatime-do-19-sichnya), структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Розпочато відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ

До уваги абітурієнтів! З 01 листопада поточного року розпочинається електронна реєстрація на вступ до лав курсантів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ!

У Сумській філії ХНУВС відбулася онлайн-зустріч із майбутніми вступниками

У Сумській філії ХНУВС відбулася онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами та їх батьками. Представники закладу вищої освіти розповіли про філію та особливості навчання, ознайомили з перспективами працевлаштування після отримання диплому.

У заході взяли участь: директор філії, доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш; провідний фахівець філії, відповідальна особа за вступну кампанію Цвітана Скорина та завідувачі кафедр: Оксана Панасюк, Олена Лук’янихіна та Надія Демиденко. До заходу підключились 100 локацій, які охопили понад 200 учасників із різних міст Сумської області. Захід тривав 2 години у форматі «запитання-відповідь». Всього було задано і отримано відповідей більше ніж на 100 запитань від вступників.

У Сумській філії ХНУВС проведена виховна година, присвячена пам’яті загиблому в АТО земляку

З метою національно-патріотичного виховання для курсантів Сумської філії ХНУВС було проведено онлайн виховну годину, присвячену пам’яті земляку, Почесному громадянину міста Суми Ніколаєнко Ніколаю Михайловичу.

Online зустріч щодо умов вступу до Сумської філії ХНУВС

Шановні абітурієнти!

Сумська філія ХНУВС запрошує Вас на Online зустріч щодо умов вступу. Під час заходу ти дізнаєшся:

• які умови навчання та проживання;
  • яку спеціальність можеш обрати;
  • які потрібно здати ЗНО;
  • скільки потрібно набрати балів для вступу;
  • як отримати звання лейтенанта поліції;
  • що таке КМБ та ВЛК;
  • де знайти питання до творчого конкурсу;
  • та інші.

Зустріч відбудеться 16 січня (субота) об 11:00 через платформу ZOOM.

Курсанти Сумської філії стали на заваді снігової негоди

Майже добу у Сумській та у деяких районах Чернігівської областях не вщухала снігова негода. Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ вкотре простягли руку допомоги тим, хто цього потребував. Навідалися до самотніх та людей похилого віку. Придбали необхідні продукти харчування, розчищали подвір’я, у селах – вулиці для пішоходів та автотранспорту.

Участь у Міжнародній науковій конференції «Science and Global Studies» (м. Прага)

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Світлана Виганяйло взяла участь у IV Міжнародній науковій конференції "Science and Global Studies", яка проходила у м. Прага, Чеська республіка, наприкінці 2020 р.

У Сумській філії ХНУВС було проведено online тематичний захід «Сумщині - 82 роки»

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках освітнього процесу, з метою національно-патріотичного виховання, поваги та любові до рідного краю, гордості за своє історичне минуле було організовано та проведено online тематичний захід «Сумщині -82 роки» за участю співробітників Сумської міської бібліотеки імені Т. Шевченка.

Даний захід було присвячено 82-й річниці з дня утворення Сумської області.

Сертифікат за участь у двомісячних семінарах

Карантин – не привід сидіти без діла. Це час, коли ти можеш займатися тим, що насправді любиш – наукою. За листопад – грудень викладачка кафедри юридичних дисциплін, провідний фахівець філії Цвітана Скорина прийняла участь у більше ніж 10 онлайн - вебінарах. За активну роботу Цвітана Сергіївна отримала черговий сертифікат, а найголовніше – нові знання та досвід.

Практичні поради психолога щодо поведінки під час локдауну

09 грудня 2020 року на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято Постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19». Так званий локдаун триватиме з 08 по 24 січня поточного року. Його введення та посилення карантинних обмежень знову виводить багатьох людей з їх зони комфорту і призводить до стресових переживань. Питання: «Як зменшити вплив стресорів та зберегти власне психологічне здоров’я та своїх близьких?», - стає актуальним.