Розпочато реєстрацію до магістратури

До уваги вступників до магістратури! З 12 травня розпочато реєстрацію для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЗНО). Реєстрація триватиме до 05 червня 2020 року.

Абітурієнти мають можливість зареєструватися для складання ЄФВВ та ЄВІ та отримати екзаменаційний лист в приймальній комісії Сумської філії ХНУВС.

Установчі збори засідання представників товариств молодих вчених

Відбулися установчі збори засідання представників товариств молодих вчених. На засіданні обговорювалися питання про визначення складу ради молодих вчених при Сумській обласній державній адміністрації та про надання пропозиції голові Сумської обласної державної адміністрації щодо затвердження персонального складу ради на підставі протоколу установчих зборів представників товариств молодих вчених.

До Міжнародного дня захисту дітей

1 червня щорічно в Україні і світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день є не просто прекрасним і радісним святом для самих дітей, а ще й нагадування дорослим про потребу захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, навчалися і займалися улюбленою справою.

Участь викладачів кафедри соціально-економічних дисциплін у вебінарах Web of Science

Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС к.е.н., доцент Лук’янихіна Олена Анатоліївна і доцент кафедри соціально-економічних дисциплін, к.е.н. Виганяйло Світлана Миколаївна брали участь у низці онлайн-семінарів Web of Science на тему: «Практичні рекомендації щодо публікації в міжнародних журналах», що проводилась Clarivate Analytics.

Участь у вебінарі

Провідний фахівець Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, викладач кафедри юридичних дисциплін Баранова Цвітана завершила серію вебінарів, які були проведені за ініціативи Консультативної Місії Європейського Союзу та відділу міжнародного співробітництва Харківського національного університету внутрішніх справ «Досвід Європейських країн у протидії злочинній діяльності пов’язаній із COVID-19».

Як уберегтися від булінгу?

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

Підсумкове засідання студентського наукового гуртка «VERITAS»

22 травня 2020 року за допомогою сервісу Google Meet відбулось підсумкове засідання студентського наукового гуртка «VERITAS» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС за участю викладачів кафедри (завідувача кафедри, к.і.н., с.н.с. Надії Демиденко, професора кафедри, к.філол.н., доцента Валентини Василенко, доцента кафедри, к.філос.н. Тетяни Геращенко, доцента кафедри, к.пед.н. Тетяни Білоус), курсантів та студентів 1-2 курсів.

Створення Ради молодих вчених при Сумській обласній державній адміністрації

Доцент кафедри юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Наталія Дуравкіна увійшла в ініціативну робочу групу, створену Сумською обласною державною адміністрацією, з підготовки установчих зборів представників товариств молодих вчених, наукових установ для формування складу Ради молодих вчених при Сумській обласній державній адміністрації.

Підсумкове засідання студентського наукового гуртка

20 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка кафедри юридичних дисциплін «Трудового, аграрного, земельного адміністративного, господарського та фінансового права» Сумської філії ХНУВС в online режимі за допомогою хмарної платформи Zoom.

Колектив Сумської філії ХНУВС долучився до Всеукраїнського флешмобу «Вишиванка цвіте над Україною»

21 травня 2020 року усі українці в різних куточках планети відзначають Всесвітній день вишиванки, який традиційно проводиться третього четверга травня місяця.

День вишиванки - є святом національної єдності та культурного відродження всього українського народу.