Представники Сумської філії прийняли участь в інтелектуальній онлайн – грі, присвяченій 75-річчю ООН

У рамках проєкту інтелектуальних ігор «The GAME» за підтримки «Програми розвитку ООН» та компанії «Zinteco» була проведена онлайн - гра «Що? Де? Коли?», в якій взяли участь 78 команд з усієї України. Студенти та викладачі Сумської філії ХНУВС не залишились осторонь і також приєдналися до заходу, дотримуючись усіх карантинних вимог.


Офіцер чи звичайний користувач?

Провідний фахівець філії, викладач кафедри юридичних дисциплін Цвітана Баранова прийняла участь у вебінарі, який проходив у Харківському національному університету внутрішніх справ на тему «Офіцер чи звичайний користувач? Поліцейські в соціальних мережах». Основним спікером заходу виступив старший радник з питань загальної правоохоронної діяльності Регіонального представництва Консультативної місії ЄС у м. Харків Туомо Корхонен.


Підвищення кваліфікації за програмою «Цифрова грамотність освітян»

Старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, к.е.н. Світлана Петровська пройшла підвищення кваліфікації за програмою «Цифрова грамотність освітян».


Студентсько-курсантським Парламентом Сумської філії ХНУВС було організовано перше засідання English speaking club

Студентсько-курсантським Парламентом Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, який очолює студентка 3 курсу Марина Гайдар, головою науково-навчального сектору СКП Юлією Ващенко за участю старшого викладача кафедри гуманітарних дисциплін Зоряни Мохоньок було організовано та проведено у режимі ZOOM-конференція перше засідання English speaking club.


Форум Асоціації правників України з корпоративного права

Професор кафедри юридичних дисциплін Горобець Н.О. та доцент кафедри юридичних дисциплін Садикова Я.М. взяли участь у XIV Форумі з корпоративного права, організованого Асоціацією правників України, який відбувся онлайн.

Щорічний форум Асоціації правників України з корпоративного права – це майданчик для професійної дискусії та обміну думками між провідними експертами та представниками влади. У фокусі заходу були: останні зміни корпоративного законодавства; рекодифікація Цивільного кодексу України, корпоративне управління та структурування; M&A та корпоративні договори.


Участь в Естонсько-українському форумі правничої освіти

Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за участі директора Сергія Станіславовича Лукаша, заступника директора - начальника відділу навчально-методичної роботи Катерини Науменко, завідувачки кафедри юридичних дисциплін Оксани Панасюк та провідного фахівця Цвітани Баранової взяли участь в Естонсько-українському форумі правничої освіти, який організувала голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.


Кров не має ціни, для хворих – це життя!

Вже стало доброю традицією у Сумській філії ХНУВС здавати кров для маленьких пацієнтів дитячої обласної лікарні.

«Погоджуюсь з тим, що про хороші вчинки людина не має говорити, але у нашому випадку - ми маємо бути саме тими, хто активно пропагує донорство та залучати все більше і більше людей до цієї важливої справи. Адже нині в Україні кількість донацій майже втричі менша, ніж рекомендовано ВООЗ. До того ж, одна донація крові — може врятувати 3 життя і дуже важливо, щоб люди з різними групами крові поповнювали запаси українських банків крові. Звісно, карантинні обмеження, даються в знаки, саме тому цього разу нас було мало, - зазначила викладач філії Цвітана Баранова. - Але це не привід зупинятися».


Курсанти та співробітники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ приймали участь у забезпеченні публічної безпеки та порядку під час виборів

Під час проведення виборів до місцевого самоврядування 58 курсантів та 8 співробітників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ виконували обов’язки по забезпеченню публічної безпеки та порядку. Чергування відбувалося на виборчих дільницях м. Суми та Сумської області.


Семінар-тренінг «Євроорієнтований підхід у викладанні спеціальних юридичних дисциплін в умовах прийняття нових стандартів вищої правничої освіти»

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Василенко Марина стала учасником семінару-тренінгу «Євроорієнтований підхід у викладанні спеціальних юридичних дисциплін в умовах прийняття нових стандартів вищої правничої освіти», який відбувся у рамках проєкту напряму модуль Жана Моне «Європейські стандарти захисту прав споживачів фінансових послуг» («European standards for protection of rights of consumers of financial services»).


Участь у вебінарі «Перші кроки у Scopus»

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат економічних наук Людмила Парфентій взяла участь у вебінарі «Перші кроки у Scopus».